Každá zo značiek v našom obchode je starostlivo vyberaná a každý vyrába svoje výrobky udržateľne. Zameriavame sa na výrobky z bio bavlny, z recyklovaných materiálov a vyrobené v spravodlivých podmienkach Fair-trade alebo vyrobené v Európe. Chceme dokázať, že sa dá pekne obliekať do zdravých materiálov a šetriť pri tom aj naše životné prostredie. Robíme to vďaka značkám nižšie: 


Soruka

Španielska značka Soruka vyrába nadčasové kolekcie pestrofarebných kožených tašiek. Na výrobu tašiek sa využíva výlučne zvyšková koža. Soruka vyrába tašky dodržiavajúc podmienky spravodlivého obchodu Fair Trade. Každá kabelka je vždy iná a úplne jedinečná a neopakovateľná.

People Tree

People Tree je známa po celom svete a v módnom priemysle sa považuje za priekupníka fair-trade (spravodlivého obchodu) a ekologickej módy. People Tree vyrába etické a ekologické výrobky v spolupráci s fair-trade remeselníkmi. Tieto produkty boli vyrobené eticky a pod najprísnejšími štandardami chrániacimi životné prostredie.

Deus Ex Machine

Španielska značka Deus ex Machine vstupuje do sveta módy a vytvára jedinečné a inovatívne kusy vyrobené z recyklovaných materiálov ako sú vnútorné motorkové duše, plastové reklamné transparenty či použité ryžové vrecia. Každý kúsok je ručne vyrobený v Španielsku a nesie sebou svoj štýl a charakter.

Freeset

Freeset je fair-trade značka zameraná na pomoc sociálne znevýhodneným ženám v Indickej Kalkate. Zameriava sa na výrobu tričiek a tašiek z organickej bavlny. Všetky kúsky oblečenia a doplnkov sú vyrobené z bio bavlny a tým chránia zdravie pestovateľov, spracovateľov aj koncových zákazníkov a najmä zdravie našej zeme.